Přeskočit na obsah

Jak můžeme pomoci

Adopce

Může se vám stát, že jste na dovolené a některý z opuštěných pejsků/kočiček vám přilne k srdci a budete si chtít zvířátko adoptovat. V tomto případě nás rozhodně neváhejte kontaktovat.

Zařídíme veškeré formality a zvíře na cestu připravíme.

Co přesně je potřeba?

Aby mohlo zvířátko cestovat, potřebuje cestovní pas, mikročip a očkování. Samozřejmě musíte počítat s poplatky veterináři za vystavení pasu, za čip a očkování.

Doprovodná osoba

Žádné zvíře adoptovat nechcete, ale přeci jen se chcete nějakým způsobem podílet na záchraně opuštěných dušiček? Můžete se stát doprovodnou osobou v letadle pejskovi/kočičce, kteří svůj nový domov již sice má, ale nemá se do něj jak dostat. Zvířátka totiž bohužel nemohou cestovat sami. Není se čeho bát. Nic vás to nebude stát a nic nemusíte vyřizovat. Zvířátko se jen připíše k vaší letence, my se postaráme o platbu, přepravku a pejska/kočičku vám na letiště dopravíme a navíc vám pomůžeme s odbavením. Psa nebo kočku stačí pak jen vyzvednout na cílovém letišti a předat nové adoptivní rodině.

Pomoc z pohodlí domova

Rádi byste nějak pomohli, ale nemůžete si žádné zvíře adoptovat, ani pomoct s převozem? Náklady na kastrace psů a koček jsou zde velmi vysoké, taktéž i strava, odčervovací tablety či přípravky proti parazitům, které pejsek i kočka potřebují. Můžete nám tedy přispět finančně. Sami si můžete vybrat a napsat nám, na co má být částka použita. Můžete konkrétně přispět i na vámi vybranou kočku nebo psa. Staňte se jeho sponzorem. Každou pomoc vřele přivítáme a pejsci a kočičky, které jsou u nás v dosavadní péči, budou velice vděční.