Náš tým

Markéta Mavropoulou

Narozena ve Vítkově, v ČR. Na ostrov Korfu zavítala v roce 2005 za účelem pracovní cesty, při které však poznala svou životní lásku a na ostrov se přestěhovala. Situace pouličních zvířat ji přivedli k myšlence začít něco dělat pro zlepšení života zdejších zvířat. Pomáhat kastrovat, pomáhat jako dočasná rodina, pomáhat nemocným zvířatům. Stala se z toho láska a vášeň. Bez zvířat by si život nedokázala představit.

Sofie Mavropoulou

Sofie je Markétina dcera. Je to malá aktivistka za práva zvířat. Miluje zvířata nade vše, denně pomáhá své mamince s péčí o zvířata, procházky, je součástí každé záchranné operace zvířat a to nejdůležitější? Dává zvířatům hodně lásky. Není to úžasné, když děti vyrůstají se zvířaty?

Natálie Novobilská

A tohle je naše hlavní členka, která zajišťuje pro pejsky a kočičky, aby se vždy dostali spolehlivě do vhodných rodin. Dále je velmi kreativní, krásně maluje a vymýšlí pro zpestření různé soutěže. Samozřejmě také příležitostně pomáhá s převozem pejsků a kočiček. Za Českou stranu dělá opravdu velmi záslužnou práci. Taky se podílela na založení spolku. Miluje všechny pejsky a kočičky, a nejradši by si je všechny nechala.

Jarmila Novobilská

Jelikož hlavní členka spolku Markétka je jedna z jejích dcer a rodiče svým dětem pomáhají po celý život jak se jen dá ( mimo jiné také miluje zvířátka). Tak vždy, když přijede na Korfu, se snaží Markétce aktivně pomáhat. Nechyběla ani u jedné záchranné akce, která se v tu dobu konala. Podílela se také na založení spolku. Pomáhá s převozem pejsků a kočiček do Česka. V případě potřeby funguje jako dočasná péče v Č.R..

Adam Havránek

Adam spravuje webové stránky Tlapek už od začátku a také se stará o celé technické zázemí. Je mu 22 let a bydlí s Natálií v Ostravě. Zvířata má okolo sebe celý život. Příležitostně pomáhá s homechecky a převozem zvířat.

Bettina Frauenhuber

Bettina se narodila v Salzburgu, v Rakousku, poté žila dlouhou dobu v Americe. Od října roku 2010 se však usídlila na ostrově Korfu. Kromě toho, že miluje pěší turistiku, kterou se také profesionálně zabývá a je majitelkou firmy Wandern auf Korfu, tak miluje zvířata. Opuštěným zvířatům začala aktivně pomáhat. Často jako dočasná péče, dále se podílela na financování mnoha kastrací či na budování našeho místa pro dočasnou péči. Pokud nepracuje, věnuje svůj volný čas pomoci v našem spolku a pomoci opuštěným zvířatům.

Angelos Frauenhuber

Angelos je syn Bettiny. Miluje zvířata a vyrůstá v jejich okolí. Doma žije spolu ještě s 3 pejsky a 18 kočkami a všechny je velmi miluje. Často pomáhá svojí mámě se zvířátky a je vždy velmi nápomocný u záchranných misí.